דלת פנים

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאןאם עד לפני שנים לא רבות מקובל היה להשקיע רק בחללי הבית הגלויים לעין כל וביניהם דלת הכניסה, חדר האורחים והסלון, הרי שכיום, עם הפניית הזרקור העיצובי לחללים הפנימיים במרחב הביתי, פינות שכוחות רבות זוכות לתשומת לב עיצובית מודגשת שמטרתה להנעים על דיירי הבית את השהות בחלל בכל רגע נתון. בין האלמנטים שזכו לעדנה עיצובית ניתן למנות את דלתות הפנים.
דלתות פנים קונים רק באורדורס
דלת פנים

מחפשים את הדרך הקלה והאפקטיבית ביותר לשדרוג האווירה?

דלתות פנים נחשבות לאחד האלמנטים הגדולים ביותר במרחב הביתי הממוצע והן תופסות אחוז בלתי מבוטל משטחו. היות וכך, מיוחסת להן בשנים האחרונות השפעה עיצובית בלתי מבוטלת. תפיסה זו היוותה, ועדיין מהווה, מצע פורה לייצור דלתות פנים בכל סגנון, בכל עיצוב, בכל גוון ובכל טקסטורה אפשריים. כיום, עומדת לרשות הלקוח המעוניין לרכוש דלת פנים קשת ססגונית ובלתי נגמרת של דלתות פנים ייחודיות המאפשרות לו לבחור את הדלת שתתמזג עם העיצוב הקיים באופן מושלם, או לחילופין, תייצר טוויסט עיצובי מפתיע ומודגש שיעניק לחלל אופי נועז ובלתי נשכח.
 דלת פנים

על מה חשוב להקפיד בבחירת דלתות פנים?

בבואכם לרכוש דלת פנים, חשוב לתת את הדעת, בראש ובראשונה, על רמת איכותה של הדלת הנבחרת. חומרי הגלם השונים הקיימים כיום בענף ייצור הדלתות מספקים, בסופו של יום, דלתות ברמות איכות משתנות. אם אתם זקוקים לדלת פנים לחדר רטוב כדוגמת חדר השירותים או חדר הרחצה, יהיה עליכם, ללא כל ספק, לבחור בדלת ברמת העמידות הגבוהה ביותר. גם לרמת הבידוד האקוסטי של הדלת משמעות משלה אם מדובר בדלת המיועדת לחדר בעל אופי רועש יחסית או אם הדלת מיועדת לחדר בו חשוב לכם ליהנות משקט נינוח לאורך היממה. אל תתפשרו על אחריות מקצועית, המבטיחה את הנאתכם המלאה מהדלת לאורך זמן, ורק אז, תוכלו למקד את תשומת ליבכם בבחירת הדלת המושלמת מבחינה עיצובית.
 

דלתות אורדורס – הבחירה הטבעית לבית שלכם!

אורדורס הינה רשת דלתות ייחודית ומובילה המפעילה שבעה סניפים ברחבי הארץ ומעמידה לרשות לקוחותיה תצוגת דלתות ייחודית, רחבה, מעוצבת ומרגשת לכל חלום, לכל אופי ולכל סגנון. רמת האיכות הבלתי מתפשרת וצוות המומחים המקצועי שלנו מאפשרים לנו להעניק לכם את המיטב. נשמח להעניק לכם ליווי אישי לשביעות רצונכם המלאה!
דלת פנים