דלתות

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאןדלת היא אמצעי חוצץ בין חללים פנימיים שונים במרחב ואף חוצצת בין העולם שבחוץ לבין המרחב הפרטי שלנו. עם זאת, שוק הדלתות כיום איננו מסתפק במשמעותה הפונקציונלית של הדלת והוא מעניק לכל דלת בפני עצמה משמעות עיצובית מכרעת שיש לה השפעה רבה על עיצוב האווירה בכל חלל נבחר.
חברת אורדורס דלתות פנים מעוצבות המומלצת ביותר בארץ

כיצד בוחרים את הדלת הנכונה?

רכישת דלת חדשה, בין אם מהווה חלק מהליך שיפוץ כוללני, בין אם כחלק בלתי נפרד מבחירת האלמנטים הנלווים לבית חדש ובין אם מהווה תוצר של צורך אישי בריענון מהותי במרחב הביתי, היא משימה שיש להתייחס אליה בכל תשומת הלב הראויה. הדלת הנבחרת אמורה להיות עמידה ברמה מספקת בהתאם לייעודה. אם מדובר בדלת שאמורה לשמש אתכם בחדר רטוב, כדוגמת חדר הרחצה או חדר השירותים, יהיה עליכם לוודא כי אתם מקבלים את הפתרון העמיד ביותר ומגובים באחריות לטווח ארוך. יתירה מזאת, היצע הדלתות האין סופי הקיים כיום מאפשר לכם למצוא דלת לכל חלום ולבחור בעיצוב התואם באופן מושלם את הקו העיצובי הקיים בחלל, או לחילופין, בדלת בעלת אמירה נועזת אשר תשדרג ללא היכר את עיצוב החלל כולו. מעבר לכך, יהיה עליכם לתת דגש על רמת הבידוד האקוסטי הנדרשת מהדלת, וזאת בהתאם למיקומה ולאופי הדיירים בחדר. אם מדובר בדלת כניסה, מובן שעליכם לחפש את הפתרון בעל רמת הבידוד התרמי והאקוסטי הגבוהה ביותר.

דלתות

אורדורס – החלום שלכם, הדלת המושלמת שלנו

מחפשים דלת ייחודית בעיצוב בלתי נשכח אשר תענה באופן מלא על מכלול הצרכים הפונקציונליים והוויזואליים שלכם? חשוב לכם לקבל את הדלת העמידה ביותר אשר תוכיח כושר התמודדות מרשים עם רטיבות ועם מכות חיצוניות ותשמור על מראה ייחודי ומרשים לאורך שנים? צוות מומחי אורדורס לשירותכם! אנו גאים להעמיד לרשותכם תצוגת דלתות מרהיבה, ייחודית, קסומה ומעוצבת המצטיינת ברמת איכות בלתי מתפשרת ובעמידות גבוהה באחריות מלאה. בנוסף, אנו מציעים את מוצרי הפרזול האיכותיים ביותר ומעמידים לרשות כל לקוח מגוון אביזרים מעוצבים וחדשניים אשר הופכים כל דלת ליצירת מופת בלתי נשכחת.

דלתות

אורדורס – כי מגיע לכם הטוב ביותר!

אורדורס מעמידה לרשותכם צוות מומחים מן השורה הראשונה אשר אמון על מתן ליווי אישי מקצועי לכל לקוח ולקוח. בנוסף, לרשותכם שבעה סניפים המחזיקים באולמות תצוגה מרהיבים ורחבי ידיים בהם תוכלו למצוא מענה לכל חלום. נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם עד למציאת הדלת שכמו יוצרה במיוחד בעבורכם!
דלתות