דלתות פנים

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאןאם בעבר רכישת דלת פנים הייתה הליך קצר וממוקד שהתבסס, בעיקר, על בחירה מהירה מתוך היצע דל של מספר ברירות מחדל, הרי שמהפכת עיצוב הפנים ששטפה בעשורים האחרונים את הבית הישראלי, לא פסחה גם על דלתות הפנים, וכיום, עומד לרשות הלקוח הממוצע מבחר רחב, מעוצב, מרשים ואפילו ססגוני של דלתות פנים בכל סגנון.

דלתות פנים

מחפשים דלת פנים מושלמת לצרכים שלכם?

הביקוש הבלתי פוסק מצד לקוחות אשר הפנימו את הפוטנציאל הוויזואלי העצום הטמון בכל דלת במרחב הביתי, הביא לפריחת שוק דלתות הפנים ומהווה כר פורה ליצירת פלטה אין סופית של גוונים, טקסטורות ועיצובים שיש להם השפעה דרמטית על כל פינה בבית. בהתחשב בנוכחותה הדומיננטית מאוד של דלת הפנים ובהתחשב בהיותה אחד מהאלמנטים הגדולים ביותר בחלל, ניתן לנצל את בחירתה של הדלת, אותה יהיה עליכם לרכוש בכל מקרה, לשדרוג מהותי של האווירה העיצובית הקיימת או להצבת ניגוד וויזואלי שיוסיף לחלל ממד עיצובי עמוק ומודגש. וכמובן, בבחירת דלת פנים חשוב ביותר שלא להסתפק בעיסוק בפן הוויזואלי ויש לתת את הדעת על רמת איכותה ועמידותה של הדלת, כך שתשמש אתכם לשביעות רצונכם המלאה לאורך זמן. דרשו עמידות גבוהה, בייחוד אם הדלת הנבחרת אמורה לשמש אתכם בחדרים בעלי אופי רטוב ואל תתפשרו על אחריות לאורך זמן, בחברת דלתות אורן תהנו מדלתות איכותיות ומעוצבות לכל מטרה.

דלתות פנים

אורדורס – מזמינים אתכם לבחור את דלת חלומותיכם!

כרשת מובילה בתחום הדלתות, המעמידה לרשותכם שבעה סניפים בפריסה ארצית ותצוגת דלתות פנים חלומית וקסומה, אנו גאים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים המקצועי שלנו ומזמינים אתכם להתרשם מתצוגת הדלתות הייחודית שלנו המאפשרת לכם למצוא את הדלת העונה באופן אופטימלי על כל דרישותיכם, מן הפן הפונקציונלי ומן הפן הוויזואלי כאחד. מעבר לכך, לרשותכם תצוגת מוצרי פרזול ואביזרים נלווים ברמה הגבוהה ביותר אשר יאפשרו לכם לשדרג כל דלת ולהתאים אותה באופן מלא לקו העיצובי הנדרש.
משדרגים את הבית? דלתות פנים מעוצבות במחירי חיסול
דלתות פנים

אורדורס – כי דלתות איכות זה אנחנו!

צוות מומחי אורדוס עומד לרשותכם וישמח להעניק לכם הכוונה אישית בדרך לבחירת דלתות פנים איכותיות ועמידות שיהפכו כל פינה בביתכם לבעלת אמירה ונוכחות משלה. כי איכות, מקצוענות, שירות ואחריות מקצועית זה אורדורס!

למאמר בנושא צביעת ארונות מטבח כנסו לאלונים צביעת דלתות מטבח