דלתות פנים עץ

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאןמשפצים? מרעננים את הבית? מחפשים את הדרך לשדרוג דרמטי של האווירה בחלל מבלי לשבור קירות? דלתות פנים עץ הן הדרך הקלה, הבטוחה והאפקטיבית ביותר לשינוי מדהים באווירה הביתית / משרדית.
קראו עוד על דלתות פנים מעוצבות

כיצד משמשת דלת פנים לשדרוג עיצוב החלל הקיים?

דלת הפנים הביתית היא אחד האלמנטים הגדולים והגבוהים ביותר בחלל הביתי, ממוקמת בחזיתו של כל חדר ומשמשת אותנו אין ספור פעמים לאורך היום. דלתות פנים בלתי מעוצבות הן, ללא כל ספק, ההחמצה העיצובית הגדולה ביותר, שכן נוכחותה המרשימה של הדלת מעניקה לה פוטנציאל עיצובי רב ביותר ומאפשרת לנצל את מיקומה של הדלת, אותה יהיה עליכם למקם בחזית החדר בכל מקרה, ככלי עיצובי רב עוצמה. לעיתים קרובות, החלפת דלת פנים מייצרת שינוי דרמטי ומדהים באווירה השולטת בחלל ומייתרת את הצורך בביצוע שינוי קוסמטי מעמיק יותר הכולל החלפת רהיטים, שבירת קירות ושאר הליכים מורכבים, מלכלכים, מעצבנים, וכמובן, יקרים. ברכישת דלת פנים אתם יוצאים לדרך שעלותה מוגדרת, פחות או יותר, מראש וממנפים את עיצוב הבית / המשרד בקלות, במהירות וביעילות מקסימלית.

דלתות פנים עץ

כיצד תבחרו את דלת הפנים שלכם?

דלת הפנים החדשה אמורה להתאים באופן מושלם לדרישותיכם הפונקציונליות הספציפיות. חדר רטוב, כמו חדר הרחצה, למשל, דורש דלת עמידה במיוחד בעוד שאר חלקי הבית יוכלו להסתפק בדלת עמידה פחות. גם חדר שדייריו זקוקים לשקט מוחלט דורש דלת בעלת בידוד אקוסטי משופר יותר מזה הנדרש לחדרים אחרים. על כן, בצאתכם לרכוש דלתות פנים עץ חשוב לתת את הדעת על כל פרט ופרט ולמקד את תשומת הלב במציאת הדלת שתענה על כל הצרכים הפונקציונליים שלכם, מחד, ותעניק לכם את היתרון הוויזואלי המקסימלי, מאידך.

דלתות פנים עץ

אורדורס – דלת מושלמת לכל אחד!

אורדורס, יצרנית על בתחום דלתות הפנים בישראל, מזמינה אתכם להתרשם מתצוגת דלתות עשירה, ייחודית, קסומה ומרשימה המציעה דלתות פנים עץ בכל סגנון ולכל מטרה. רמת האיכות הבלתי מתפשרת של חומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש, טכנולוגיות הייצור החדשניות שמאחורינו, קשת העיצובים, הטקסטורות והגוונים האין סופית וצוות המומחים המיומן העומד לרשותכם בשבעת סניפינו ברחבי הארץ, מאפשרים לנו להעניק לכם את המיטב. נשמח לעמוד לשירותכם!

לפנלים לפרקט כנסו לעידן הפרקטים פנל לפרקט
דלתות פנים עץ