דלתות פנים למינטו

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאן



מחפשים דלתות יוקרתיות בעלות אמירה אופנתית מודגשת, איכותיות, עמידות ושומרות על מראה מדהים לאורך זמן? דלתות פנים למינטו מיועדות בדיוק עבורכם!
דלתות פנים למינטו

במה חשוב להתמקד בחיפוש דלת פנים?

דלת פנים מהווה אלמנט החוצץ ומפריד בין החללים השונים במרחב הביתי. מתוקף תפקידה, היא אמורה להיות בעלת כושר בידוד גבוה, הן בפן התרמי והן בפן האקוסטי, ולהתמודד היטב עם רטיבות, בייחוד כאשר מדובר בדלת המיועדת לחדר המוגדר כחדר רטוב. הדלת אמורה להיות עמידה לאורך זמן ולשמור על מראה אופטימלי, ללא שריטות, התנפחויות ושאר פגמים המאפיינים את הבלאי בדלתות איכותיות פחות. מעבר לפן הפרקטי של דלת הפנים, היא מהווה אלמנט עיצובי לכל דבר. כזה, אשר תופס מקום נכבד ביותר בחלל הבית ומאפשר לעצב בקלות את האווירה בהתאם לרצון הלקוח.
 

כיצד דלת הפנים למינטו מספקת את המענה המושלם?

דלתות פנים למינטו הן דלתות פנים יוקרתיות וייחודיות בגימור למינטו. הדלתות ממולאות בפלקסבורד, מצוידות בהלבשות ובמשקוף פולימריים שהינם בעלי כושר עמידות מעולה בפני מים, בעלות פס אטימה ייחודי ובעלות נעילה מגנטית. דלתות פנים למינטו אף מצטיינות בפן הוויזואלי ומציעות שלל עיצובים מרהיבים וגוונים מדהימים המאפשרים לכל לקוח למצוא בקלות את הדלת המושלמת אשר עונה על מכלול צרכיו הפונקציונליים, מחד, ומשדרגת דרמטית את האווירה העיצובית בחלל, מאידך, תוך שהיא מתמזגת עם הקו העיצובי הקיים או מציבה לו ניגוד נועז ובעל אמירה ייחודית המשנים באחת את פני הסביבה כולה.
דלתות פנים למינטו

אורדורס – הבחירה הטבעית לדלת מהאגדות!

אורדורס היא יצרנית דלתות פנים יוקרתיות מהמובילות בענף בישראל. במטרה לספק את המענה הנגיש והאיכותי ביותר לכל לקוח ולקוח, אורדורס מציעה את שירותיה המתקדמים באמצעות שבעה סניפים יוקרתיים ורחבי ידיים הפזורים בערים שונות ברחבי הארץ ומציגים תצוגה מרהיבה, יוקרתית, ייחודית ומעוצבת של דלתות פנים בשלל סגנונות עיצוב וברמת האיכות הגבוהה ביותר. רמת האיכות הבלתי מתפשרת המהווה נר לרגלנו, מגוון העיצובים הייחודיים, שלל הגוונים והטקסטורות האפשריים, הצוות המיומן והמסור העומד לרשותכם והליכי הייצור החדשניים בהם אנו עושים שימוש מאפשרים לנו לספק לכם מענה אופטימלי לכל צורך בתחום דלתות הפנים. נשמח לספק לכם את המיטב כמיטב המסורת של אורדורס! דלתות פנים מעוצבות במחירי מבצע מטורפים
דלתות פנים למינטו