דלתות פולימר

לקטלוג הדלתות המלא לחצו כאןמחפשים דלת פנים? אם אינכם מתפשרים על איכות, על עמידות ועל עיצוב מרשים, דלתות פולימר מבית דלתות אורדורס מיועדות בדיוק בעבורכם!
אם אתם מחפשים דלתות פנים מעוצבות במבצע, היכנסו לאורדורס והתרשמו

דלת פולימר של אורדורס – נעים להכיר!

דלתות פולימר, ממוצרי הדגל המובילים של מותג דלתות היוקרה הישראלי אורדורס, מאפשרות ללקוחות ליהנות מדלת איכותית, עמידה, מעוצבת וייחודית השומרת על חזותה המושלמת לטווח הרחוק. דלתות פולימר מיוצרות באמצעות טכנולוגיה חדשנית אשר עושה שימוש בפולימרים ברמת איכות גבוהה, ועל כן, מצטיינות בחוזק רב ובעמידות גבוהה בפני מים ובפני מזיקים כאלה ואחרים. מעבר לכך, דלתות אלו מספקות בידוד אקוסטי ובידוד תרמי ברמה גבוהה, צבועות במערכת הצבע פוליאוריטן המשפרת באופן משמעותי את עמידות הצבע ואף מצוידות באחריות לטווח של שבע שנים על עמידות הדלת כנגד מים. בחירה בדלת מסוג זה מבטיחה את הנאתכם המלאה מהדלת בטווח המידי ולטווח הרחוק והיא מומלצת ביותר למי שאיננו מתפשר על פחות מהטוב ביותר.

למידע על דלתות למטבח כנסו לאלונים דלתות מטבח
דלתות פולימר

אורדורס – דלת מושלמת בהישג ידכם

מותג דלתות הפנים אורדורס, מהמובילים בתחום בארץ, מעמיד לרשותכם שבעה סניפים בפריסה ארצית נרחבת בהם תמצאו מבחר דלתות פנים מעוצבות, מרהיבות, איכותיות ועמידות המציעות מענה לכל חלום עיצובי ולכל צורך פונקציונלי ומאפשרות לכל לקוח ולקוח למצוא בקלות את דלת החלומות אשר תספק את כל צרכיו הנוכחיים, מחד, ותעניק לו חוויית שימוש אופטימלית לאורך זמן, מאידך. מתוך הכרה בפוטנציאל הוויזואלי האדיר הטמון בכל דלת פנים, אנו משקיעים את המרב ואת המיטב ועושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר כמו גם בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר, שכל אחד מהם, ושניהם יחד, מהווים בסיס ראשוני לייצור דלת איכותית ועמידה ממנה תיהנו לכל אורך הדרך.
דלתות פולימר

אינכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר?

גם אנחנו לא! לכן, אנו מעמידים לרשותכם צוות מומחים איכותי ומיומן אשר מעניק לכל לקוח ולקוח ליווי מקצועי פרטני ומסור בדרך לבחירה המושלמת. אנו מאמינים כי ההשקעה בדלת פנים חדשה אמורה למצות באופן מקסימלי את מכלול היתרונות הטמונים בדלת ומזמינים אתכם לבצע את ההחלטה הנבונה ביותר אשר תעניק לחלל שדרוג עיצובי מהפכני ובלתי נשכח שתיהנו בכל יום לפגוש מחדש.
דלתות פולימר